Epsom sāls PREMIUM/attīrīts

Epsom sāls PREMIUM/attīrīts

Floutinga salonā varat iegādāties augstākās kvalitātes Attīrīto Epsom sāli, ko var izmantot gan savas veselības uzlabošanai, gan  arī kā oriģinālu  dāvanu. Mēs paši Floating Universe salonā izmantojam Epsom sāli Floutinga vannās jau vairāk kā desmit gadus, tādēļ iegādājamies to tieši no ražotāja un esam droši par tā augsto kvalitāti. Attīrīts Epsom sāls nesatur nevajadzīgus piemaisījumus, tādēļ ir izdevīgs un drošs lietošanā savas koncentrācijas dēļ. 

       Epsom sāli lieto

  • Vannu peldēs / 200-300 gr. uz vannu /
  • Kublos / 500 – 600 gr. /
  • Pēdu peldēs / 2 ēd.k. uz bļodu /
  • Pirtī / ierīvējas /
  • Sejas un ķermeņa ādas kopšanā / aplikācijas, ietīšanās procedūras /
  • Iekšķīgi organisma attīrīšanai

Epsom sāli /Magnija sulfāts/plaši izmanto medicīnā un skaitumkopšanā,  jo Epsom sāls unikālā vērtība ir tā lielais magnija saturs un sērs.

Cena: 600 gr4 euro 

Dāvanu Lina maisiņā 1 kg – 9 euro

Visātrāk un veselībai draudzīgā veidā Magnijs uzsūcas organismā tieši caur ādu- nokļūst uzreiz muskuļos un atšķirībā no tabletēm, tā to nevar pārdozēt. Magnijs nepieciešams nervu sistēmai un muskuļu darbībai. Stresa, fiziskās slodzes vai svīšanas rezultātā Magnijs tiek izvadīts no organisma, par trūkumu liecina nervozitāte, galvassāpes, bezmiegs, viegla aizkaitināmība, nespēks, vielmaiņas traucējumi, muskuļu spazmas un krampji.Epsom sāls relaksē, mazina stresu, uzlabo miegu un vielmaiņu, atslābina muskuļus, likvidē ātri krampjus, attīra no toksīniem, mazina celulītu.

 

Lietošana:

Vannasmīlim

Pievienojiet vannā ar ūdeni 200-300gr gr Epsom sāli. Šāda 20 min pelde ir ieteicama vismaz 1- 2 reizes nedēļā pirms miega, jo uzsūcoties magnijs nomierina nervu sistēmu, regulē veģetatīvās sistēmas darbību, mazina stresu un muskuļu tonusu un uzlabo miegu. Pēc peldes ķermenis ir lieliski atslābināts un uzņēmis Magniju.

Pēdu pelde

3 l karsta ūdens pievienojiet 2 ēdamkarotes Epsom sāli. Turiet pēdas vanniņā apmēram 20-30 min. Šāda pelde atjaunos magniju organismā un noņems kāju muskuļu krampjus ( īpaši izjutīsiet efektu pēc skriešanas, sporta vai garas darba dienas ), mīkstinās pēdu ādu, likvidēs nepatīkamo aromātu. Ieteicams 2-3 reizes nedēļā vakarā pirms gulētiešanas. Lietojot regulāri, ātri atjaunosiet Magnija rezerves organismā!

Pirtsmīlim

Epsom sāls ir kā maigs kristāls un tas viegli iesūcas sakarsētā ādā.  Tādēļ ieteicams pēc pirmās vai otrās karsēšanās epsom sāli uzklāt uz mitras ādas, ļaut tam izkust un uzsūkties. Āda caur atvērtajām porām ātri to uzsūks  un, pateicoties Epsom sālī esošajam sēram, palīdzēs pastiprināti atindēt organismu un izvadīs ārā toksīnus, tiks aktivizēta kalogēna sintēze un nostiprināti saistaudi. Sērs atindē organismu, izvada toksīnus un attīra ādu. Pateicoties tam, āda pēc Epsom sāls lietošanas kļūst maiga, tvirtāka un izlīdzinās, jo mazinās celulīts. Magnijs organismā nepieciešams muskuļiem un nervu sistēmai, tas noņem krampjus, mazina stresu un atjauno enerģiju. Kā zināms, pirtī svīstot, no organisma magnijs tiek izvadīts. Tādēļ pareizi būtu to  uzklāt uz mitras ādas vēlreiz pēc pēdējās karsēšanās  un ļaut tam vismaz 5 minūtes uzsūkties. Noslēgumā noskaloties aukstā dušā, kā rezultātā ādas poras aizvērsies – magnijs tiks uzkrāts. Ātrākam efektam mūsu salonā var iegādāties īpašos Epsom sāls dabīgos aromātiskos DETOX Pirts skrubjus /8 euro Lielā burka /

Sejas un ķermeņa maska

Uzklājiet uz mitras ķermeņa vai sejas ādas Epsom sāli un vieglām kustībām iemasējiet to ādā. Paturiet 2-5min. Tad noskalojiet ar aukstu ūdeni. Šāda procedūra īpaši attīrīs un mīkstinās ādu, tai ir antiseptisks efekts, mazinās pūtītes, kā arī nostiprinās saistaudi. Uzlabosies ādas tonuss. Var veikt ikdienā.
Lietojot sejas vai ķermeņa aplikācijās, āda kļūst tvirtāka, tīrāka un nostiprinās saistaudi. Tas ir lielisks veids, kā atbrīvoties no toksīniem, liekā svara un uzlabot ādas stāvokli. Kā zināms, toksīni ķermenī aiztur ūdeni un pielīp taukiem, kā rezultātā rodas arī celulīts. Jo vairāk ķermenī ir toksīnu, jo lielāka nosliece uz celulītu. Epsom sāls veicina vielmaiņu un izvada toksīnus. Āda kļūst samtaina, gluda un tvirta. Pateicoties sēra iedarbībai, nostiprinās saistaudi. Ļoti labi ir ķermeņa ietīšanās procedūrās klāt pievienot nedaudz Epsom sāli ( piem. – ar mālu vai aļģēm )

Organisma detoksikācija

Epsom sāli lieto arī iekšķīgi. Magnija sulfātu izmanto kā organisma atindētāju. Iedzer no rīta tukšā dūšā vienu  glāzi remdena ūdens atšķaidītu ar ēdamkaroti Epsom sāls. Pa virsu var uzdzert tīru remdenu ūdeni. Vismaz 3ha nevajadzētu ēst, ja gribat pilnīgāku procesa iedarbību.Tas iztīrīs  zarnu traktu, atbrīvos no uzkrātajiem toksīniem. Epsom sāls ir vienīgā sāls, kas neatūdeņo organismu, bet gan attīra no zarnu sieniņām sakrājušos toksīnus un atindē organismu. Uzlabosies vielmaiņa, zarnu caurlaidība un pašsajūta.