Romantika divatā

 

Nezini kā pārsteigt otru pusīti? Vēlies atpūsties divatā, izbaudīt netraucēti mieru un siltumu? Tad Romantiskais Pāru floutings sveču gaismā būs pareizā izvēle! Pie mums Floating Universe Spa salonā ir uzstādīta  vienīgā Baltijā Lielā divvietīgā Floutinga Kabīne, kas ir īpaši komfortabla.

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

Pieejami rezervācijām ROMANTISKIE Pāra seansi sveču gaismā, seansa cena 70.00 euro. * 

Mēs parūpēsimies par īpaši romantisku atmosfēru privātās telpās, kur būsiet tikai jūs divi, lai Jūsu piedzīvojums ir neaizmirstams!

 Iepriekšēja rezervācija t. 20233733  un floutings1@gmail.com

Romantiskais pāru Floutings ir pilnīga divvientulība un smalka intimitāte! Pāru seansā ir iespēja izbaudīt nebijušas sajūtas – atrodoties divatā pilnīgā tumsā bezsvara stāvoklī, skanot vieglai mūzikai, ķermeņi nemanāmi slīd pa silto ūdens virsmu un izbauda negaidītus un vieglus pieskārienus – tā ir unikāla pieredze, kas ļauj pārim kļūt emocionāli vēl tuvākiem!

Seansa laikā Jūs viens otru neredzat – Jūs viens otru tikai Jūtat un mēģiniet savibrēt kopā. Šo pieredzi nevar salīdzināt ne arvienu citu.

Floutings atrodas komfortablā atsevišķā viesnīcas telpā ar privātu garderobi, atpūtas telpu, wc, dušas telpu – šeit jūs neviens netraucēs. Mēs nodrošinam ar pilnu servisu.

Ja vēlaties pārsteigt savu otro pusīti vai vienkārši mīļi pavadīt laiku kopā un izbaudīt vēl nebijušas sajūtas, tad noteikti Jums patiks Floutings! Pieejamas arī Dāvanu kartes.

                   

Esiet laipni gaidīti Floating Universe salonā Rīgā, Brīvības g, 199c, Viesnīcā Rija Vef .

                                 Pie viesnīcas ir ērta BEZMAKSAS autostāvvieta.

Seansa cena Pārim ( 1ha ) * ar tējas baudīšanu pēc seansa  70.00 eur

Lūdzam iepriekš rezervēt laiku pa tālr. 20 233 733 vai floutings1@gmail.com