Atsauksmes

Ineta Ķirse
jogas pasniedzēja

Ļaujiet atklāt, kādēļ  pieredzēto meditācijas mašīnā es raksturoju kā labsajūtas veicinošu. Tavs laimes stāvoklis palielinās par 25%! Tu vaicāsi, kas ir šīs brīnumzāles? Nē, tās nav zāles. Tā ir vieta.  Šī vieta sniedz Tev iepēju atgriezties pie Sevis savās īstajās mājās, kur Tevi  arvien apņem  dziļa miera un piepildījuma sajūta.

Peteris Klava

Pēteris Kļava
bērnu ārsts, reanimatologs, anesteziologs

Cilvēce apzināti un neapzināti meklē veidus un tehnoloģijas, lai apzinātos un izpētītu daudz dziļākus realitātes slāņus, nekā tos, ko redz „acu prāts”. Domājot cilvēkam ir grūti saprast sevi, jo jutekliskie ķermeņa analizatori nemitīgi personībai liek asociēties ar savu ķermeni. Iegremdējoties šajā laika mašīnā ir iespējams beidzot atpūsties pašam no sevis. Dziļā relaksācija, kuru ikviens var piedzīvot tik neparastā vidē, spēj spontāni ievest visneparastākajās meditāciju dimensijās, kuras mums ir sagatavojis noslēpumainais Visums.

Valdis Melderis
radio Skonto programmu direktors

Man, kā vīrietim vislabākajos gados (40) jau kādu brīdi ir pilnīgi skaidrs, ka profilakse vienmēr ir lētāka par ārstēšanos. Tādēļ esmu savulaik izmēģinājis gan pilates (2 sezonas), gan jogu (1 nodarbība), tomēr, man nekad nav pieticis pacietības rāmi un rūpīgi izpildīt sarežģītus kustību un elpošanas vingrinājumus. Tādēļ, pagaidām esmu izvēlējies kompromisu – ūdens atlētiku. Es mīlu ūdens procedūras. Tomēr floutings sola pievienot arī meditācijas elementu. Meditācija ir vēl viena lieta, par kuru varu teikt – jā, zinu, vajag, bet … 🙂 Turklāt – izbaudīt bezsvara stāvokli, klusumā, tumsā un bez jebkādiem temperatūras stimuliem – tas laikam ir tuvākais stāvoklis meditācijai, kuram man jebkad izdevies pietuvoties.

Marika Ģederte
uzņēmēja

“Pazudusi laikā”  – tā varētu dēvēt manas pirmās izjūtas. Pirms floutinga divas stundas intensīvi nospēlēju tenisu un tik labu fizisko stāvokli un muskuļu atslābināšanos  pēc foutinga nebiju piedzīvojusi. Sajūtas bija nereālas un neticamas pie pilnīga bezsvara stāvokļa ūdenī. 45 minūtes pie relaksējošas mūzikas mani atslābināja vēl nākamās 24 stundas. Lai gan pirmā reize pilnībā neļāva atslābināties emocionāli, esmu pārliecināta, ka katra nākamā reize kļūs vēl kvalitatīvāka. Domāju, ka šī varētu būt laba procedūra, tiem, kuriem ir problēmas ar vielmaiņu, jo sāls pelde mazina apetīti.

Anna Rozīte
raidījumu vadītāja

 Floutingu es varētu dēvēt par tādu kā “restartu” enerģijas atjaunošanai un jaunu spēku gūšanai. Tā ir reti ekskluzīva iespēja pabūt pilnīgi vienatnē ar sevi, kur Tevi netraucē ne mobilās ierīces, ne citi cilvēki. Pēc floutinga seansa kļūstu mierīga, pazūd sajūta, ka kaut kur ir jāsteidzas, kaut kas jāpaspēj, pēc floutinga vienmēr ir sajūta, ka es sev esmu izdarījusi kaut ko labu un, ka mans ķermenis un prāts man ir pateicīgi.

Un īstenībā nav nemaz tik daudz lietu, kas šo sajūtu rada ikdienā.

 

Ivars Jēkabsons
mācītājs

Fiziski tas ir kā lidojums bezsvara stāvoklī. Pusnomodas relaksācija, pēc kuras ar skaidru galvu doties ikdienā. Tā ir vide, kas līdz minimumam samazina ārējās sajūtas.Tāpēc psiholoģiski tas drīzāk ir ceļojums iekšējā pasaulē, kurā saturs ir pats cilvēks un tas, kas notiek viņā. Tā ir sastapšanās ar savām domām, sapņiem, vīzijām. Tāpēc tas varbūt nav ieteicams tam, kurš nav gatavs ieskatīties sevī un arī savās problēmās, bet tas noteikti ir arī apskaidrības mirklis tuvojoties patiesībai sevī un atklāsmēm, kas nāk no „ārpuses”. Garīgi tas ir līdzīgs vienam no lūgšanas veidiem, par ko runāja Jēzus: „.. kad tu Dievu lūdz, tad ej savā kambarī, aizslēdz savas durvis un pielūdz savu Tēvu slepenībā; un tavs Tēvs, kas redz slepenībā, atmaksās to tev.” (Mateja ev.6:6)

Ivars Timermanis
basketbolists

Profesionālajā sportā liela fiziskā slodze iet roku rokā ar ļoti augstu psiholoģisko un emocionālo slodzi, tādēļ intensīvi meklēju risinājumus, lai atjaunotu ne tikai fiziskos resursus, bet arī atpūtinātu prātu. Jau labu laiku šādu atslodzi esmu atklājis apmeklējot Floutingu. Īpaši tas man palīdzēja pēc smagas traumas un labi veicināja rehabilitāciju. Arī sezonas laikā regulāras procedūras apmeklējums palīdzēja atjaunot spēkus un uzturēt ļoti labu fizisko formu. Citi mieru un harmoniju meklē meditācijā, speciālās masāžās, es – esmu atklājis sev Floutingu un iesaku katram kaut reizi izmēģināt šo nereālo „ūdens lidojuma” sajūtu! 🙂

Kristaps Lapins

Kristaps Lapiņš
interneta reklāmas speciālists, astrologs

Jau vairāk kā 7 gadus mana dzīve ir balstīta uz jogas principiem ar ikrīta meditāciju, ajurvēdisku ēdienu un veselīgu dzīvessveidu. Floutings deva iespēju izmēģināt bezsvara stāvokli ne tikai meditācijā. Tas ir kā brīdis, kad meditatīvais stāvoklis turpinās arī ikdienas dzīvē. Tā ir vienreizēja pieredze apziņai, kuras dzīlēs atrodas fundamentāla ideja, ka mēs atrodamies uz Zemes, ka mēs nevaram nokrist no Zemes virsas. Pieredze ir līdzīgi kā ar brīvo kritienu, tikai daudz mierīgākā stāvoklī. Tā ir neatkārtojama, absolūti jauna pieredze apziņai, ko ir pat grūti izklāstīt vārdos. Tas ir katram pašam jāpiedzīvo.

Inese Apse – Apsīte
radošais aģents

Sajūta, kas rodas floutinga istabā, ir neticama. Tas nav kaut kas ārīgs, kāda ārā pulsējoša, aizraujoša izklaide. Viss šovs notiek tevī pašā – tu pēkšņi ieraugi, cik esi pilns ar skaistumu, spēku. Sajūta burtiski “norauj jumtu”. Sapratīs tikai tas, kas reāli izbaudīs – ceļojums pie sevis nav tā īsti vārdos nemaz aprakstāms.

Sergejs Furdaks

Sergejs Furdaks

Šis stāvoklis līdzinās visu maņu (dzirdes, redzes, taustes, ožas un garšas) iegremdēšanai prāta iekšienē. Tas notiek, atslēdzot maņas no ārējiem uztveres objektiem. Tas atgādina dziļu iekšējo pārdzīvojumu. Atveras psihes pasaule, procesa laikā apziņa  piepildās ar prieku par piedzīvojamo mirkli. Spontāna meditācija.