Magnija sāls kosmētika

Uzņem Magniju caur ādu -veselībai draudzīgā veidā!

Magnija sāls kosmētika ir 100% dabīga kosmētika un tiek veidota pēc mūsu oriģinālas receptes,un pilnīgi visos mūsu produktos kā pamats tiek izmantoti Epsom sāls kristāli, kā arī kaltēti augi, augstvērtīgas eļļas un ēteriskās eļļas. To lietojot,tiek uzņemts Magnijs un kopta āda. Šī ir kosmētika Baudai un Veselībai. Mēs piedāvājam:

 

                          Magnija Vannas Burbuļbumbas

Šīs Burbuļbumbas tiek veidotas izmantojot unikālu recepti – tajās tiek izmnatotas tikai dabīgas sastāvdaļas, Epsom sāls /Magnijs/, augi un augstvērtīgas eļļas. Tādēļ mūsu Burbuļbumbas ir kā Veselībai, tā Baudai. Pēc peldes āda būs mīksta un organisms uzsūks magniju. Bumbas ir lielas, smaržīgas un paredzētas vienai peldei vannā.

1 bumba 5.00 eur

3 bumbas 15.00 eur Dāvanu kastītē  

1 mazā bumbiņa 1 euro – varam iepakot dažādu skaitu dāvināšanai

                     Epsom sāls Kafijas/Liepziedu skrubis sejai

Skrubis saudzīgi attīra un pabaro ādu. Netiek izmantotas ķīmiskas saistvielas! Var lietot ikdienā sejas ādas attīrīšanai. Āda kļūs attīrīta, gludāka un tvirtāka, jo skrubja sastāā ir Sērs, kas piedalās kalogēna sintēzē un mazina iekaisuma procesus ādā, tādēļ to var un ieteicams lietot arī, ja ir pūtītes.

 

Netto 300 ml  ; 7.00 eur

                 Epsom Sāls skrubis ķermenim

100% dabīgs

Piedāvājam gan īpaši pagatavotus kopjošus Epsom sāls skrubjus Dušai, gan DETOX skrubjus Pirtij. Tie nedaudz atšķiras, bet abiem pamatā ir Epsom sāls. Skrubis attīra un tonizē ādu, padara to samtaini maigu. Regulāri lietojot šo skrubi, Jūsu āda kļūs tvirtāka, jo Epsom sāls sastāvā esošais Sērs pastiprināti izvada toksīnus un palīdz sintezēt kalogēnu. 

Pieejami dažādi skrubju aromāti ( 100% dabīgi! ):

Liepziedi / Lavanda / Svaigais zaļais / Maigais ziedu / Ceriņziedu / Citrusu / Pretcelulīta Detox / Pirtij /Sievišķīgais Afrodīzijs

Netto 500ml ; 8.00 eur

  

Saņemt varat mūsu salonā vai ar Omniva. 

Pasūtījumu varat veikt raksot  floutings1@gmail.com  vai zvanot  20 233 733.