Magnija sāls kosmētika

Uzņem Magniju caur ādu -veselībai draudzīgā veidā!

Magnija sāls kosmētika ir 100% dabīga kosmētika un tiek veidota pēc mūsu oriģinālas receptes,un pilnīgi visos mūsu produktos kā pamats tiek izmantoti Epsom sāls kristāli, kā arī kaltēti augi, augstvērtīgas eļļas un ēteriskās eļļas. To lietojot,tiek uzņemts Magnijs un kopta āda. Šī ir kosmētika Baudai un Veselībai. Mēs piedāvājam:

 

                          Magnija Vannas Burbuļbumbas

Šīs Burbuļbumbas tiek veidotas izmantojot unikālu recepti – tajās tiek izmnatotas tikai dabīgas sastāvdaļas, Epsom sāls /Magnijs/, kaltēti augi un augstvērtīgas eļļas. Tādēļ mūsu Burbuļbumbas ir kā Veselībai, tā Baudai. Pēc peldes āda būs mīksta un organisms uzsūks magniju.

1 bumba 4.00 eur

3 bumbas 12.00 eur Dāvanu kastītē

                     Magnija sāls Kafijas skrubis

Skrubja pamatā ir Magnija sāls kristāli, kafija un liepziedu medus, kā arī citas dabīgas sastāvdaļas, kas saudzīgi attīra un pabaro ādu. Netiek izmantotas ķīmiskas saistvielas! Var lietot ķermeņa un arī sejas ādas attīrīšanai.

Šim skrubim ir izteikta pretcelulīta iedarbība, ja vēlaties ātrāku efektu, tad ieteicams uzklāt apļveida kustībām uz problēmzonām un paturēt vismaz 25 minūtes ( var ietīties plēvē ), tad noskalot ar siltu , bet noslēgumā ar vēsu ūdeni, lai aizveras poras. Lietojot šo skrubi, tiks uzlabots ādas stāvoklis un uzņemts organismā Magnijs.

Netto 200 ml  ; 7.00 eur

                  Sāls Dušai un Vannai

Bagātīgs Magnija sāls ar Saldo mandelu eļļu, lavandas vai liepziedu ziediem un ēteriskām eļļām. Paredzēts īstiem peldes gardēžiem!

Netto 300ml ; 8.00

 

ĀRKĀRTAS STĀVOKĻA LAIKĀ SAŅEMŠANA SALONĀ ( iepriekš zvaniet mums 20233733 vai rakstiet floutings1@gmail.com un veiciet pasūtījumu ) vai sūtam ar OMNIVA PAKOMĀTU ( pirkumam virs 25 euro sūtīšana ir bez maksas).