Kas Floutē

Kam tad īsti ir domāts floutinga pakalpojums? Tas bez izņēmuma ir vajadzīgs visiem, kuriem ir nozīmīga sava fiziskā, psihiskā, emocionālā un garīgā veselība.

Pirmkārt, jau tie ir DARBA LIETĀS DZIĻI IESTRĒGUŠIE. Visi, kuri grib „izrauties”, lai atpūstos vismaz nedēļu, bet viņiem tas nekādi neizdodas un diez vai izdosies. Visiem, kuri ir spiesti daudz strādāt. Uzņēmējiem, politiķiem, dažāda veida vadošiem darbiniekiem, kuri pastāvīgi atrodas stresa stāvoklī, slodzes un personīgās atbildības sloga dēļ. Tikai 45 minūtes ilgs floutinga seanss atsver nedēļu ilgu atpūtu brīvā dabā. Tās nav fantāzijas, tā ir realitāte. Vienu vai divas stundas ilgs floutinga seanss nedēļā tik radikāli samazina stresu un uzlabo pašsajūtu, ka cilvēka radošā, profesionālā un personīgā dzīve pārvēršas līdz nepazīšanai, darba spējas dubultojas un dzīvesprieks neapsīkst.

Otrkārt, TIE, KURI GRIB LABI IZSKATĪTIES UN RŪPĒJAS PAR SAVAS ĀDAS VESELĪBU. Epsomas sāls ir magnija sulfāts. Uzsūcoties caur ādu, tas izvelk organisma toksīnus, nomierina nervu sistēmu, samazina pampumu un atslābina muskuļus. Epsomas sāls ir dabisks ādas mīkstinātājs un eksfoliators, kam ir arī kosmētisks efekts un pēc kā tiek iegūta samtaina un skaista āda. Eksfoliācija veic dziļo tīrīšanu, padara ādu jūtīgāku un ļauj tai brīvi elpot. Floutējot Epsomas sāls šķīdumā, nerodas tāds pārmērcētas ādas iespaids, kāds rodas, kad pārāk ilgi noguļat vannā. Dabā Epsomas sāls atrodama īpašos Spa avotos.

Treškārt, tie ir CILVĒKI, KURI IZJŪT SMAGU FIZISKU SLODZI.
Piemēram, sportisti. Dziļā relaksācija ļauj muskuļiem atjaunoties daudz ātrāk pēc nopietnas fiziskas slodzes. Turklāt organismā neveidojas pienskābe, kas izraisa muskuļu sāpes pēc lielas pārslodzes. Otrs svarīgs arguments ir tāds, ka floutinga laikā diezgan ātri tiek sasniegts „dziļi atslābināta ķermeņa – aktīva prāta” stāvoklis, bet tā ir efektīvas pašiedvesmas, vizualizācijas, un daudzu tamlīdzīgu procesu  atslēga. Ir neskaitāmi dati par sportistiem, kuri floutinga laikā vizualizējot savu uzvaru, noskaņojuši uz to savu zemapziņu un guvuši uzvaras pat olimpiskajās spēlēs. Tas nav nekāds brīnums, jo viņi bija jau uzvarējuši savā iztēlē, un cits rezultāts viņu zemapziņā vienkārši nepastāvēja. Tāpēc floutings ir spēcīgs instruments sportistu un citu interesentu psiholoģiskajā sagatavošanā.

Ceturtkārt, tie ir TIE, KURI VĒLAS PAĀTRINĀTI APGŪT JAUNU INFORMĀCIJU.
Floutinga seansa laikā iestājas stāvoklis, kas atrodas uz miega un nomoda robežas, tas ir tāds stāvoklis, kuru cilvēks var panākt ar hipnozes palīdzību. Tikai floutinga laikā tas ir dziļāks, un cilvēks ir pie pilnas samaņas. Daudzos eksperimentos ir skaidri pierādīts, ka informācija, kas tiek uztverta apzināti un ar nodomu, šādā stāvoklī tiek iegaumēta daudz labāk un noturīgāk nekā parasti. Tāpēc iespējams nodarboties ar dažāda veida apmācību. Šādām vajadzībām floutinga istaba ir aprīkota ar speciālu skaļruni, lai floutinga laikā, pēc klienta vajadzības klausītos lekcijas vai apgūtu svešvalodas. Eksperimenti liecina, ka šādā veidā apgūto informāciju indivīds spēj iegaumēt vidēji AR 16 REIZES LIELĀKU EFEKTIVITĀTI.

Tas nav nekas pārsteidzošs, jo floutinga laikā papildus visam pārējam smadzeņu puslodes sinhronizējas tā, ka tiek daudz labāk uztvertas „uzskrūvētas” koncepcijas un sarežģīta informācija, ko apliecina arī labās un kreisās smadzeņu puslodes teorija. Turklāt šādā veidā visa indivīda uzmanība tiek koncentrēta uztverei caur dzirdes kanālu un mēs viegli uztveram pat ārkārtīgi sarežģītu informāciju, jo tikai floutinga istaba lielpilsētā mūs spēj izolēt no tūkstošiem blakus skaņu, krāsu, gaismu, magnētisko, radio, elektroierīču u.c. signāliem, kuriem mēs esam pakļauti praktiski nepārtraukti, pašiem to neapzinoties.

Piektkārt, tās ir SIEVIETES – GRŪTNIECES. Katra sieviete var, un viņai vajadzētu, darīt visu iespējamo, lai nodrošinātu to, ka grūtniecība norit normāli, bez stresa. Regulāri nodarbojoties ar floutingu, grūtniece var nodrošināt auglim maksimāli labvēlīgus attīstības apstākļus, kas, bez šaubām, pozitīvi ietekmē gan dzemdības, gan arī visu turpmāko bērna dzīvi. Cilvēkiem daudzas problēmas rodas, atrodoties vēl mātes klēpī (Dr. Ross Kempbels „Kā mīlēt savu bērnu”), un atbrīvoties no tām vēlāk, var izrādīties arī neiespējami. Iznēsāt bērnu bez stresa – floutings šeit ir viens no visspēcīgākajiem instrumentiem.  Floutinga laikā jaunā māmiņa pati jūtas kā mātes vēderā – tik silti un omulīgi. Papildus tam – uzkrātais enerģijas daudzums izpaužas vieglā eiforijā, kas rada pozitīvas emocijas, gaišas domas un jautru noskaņojumu. Savukārt tas, ko grūtniecei nozīmē iespēja pilnībā atslābināt savu ķermeni un atpūsties no fiziskās slodzes, laikam ir skaidrs ikvienam. Ne velti Lielbritānijas SPA asociācija rekomendē apmeklēt floutingu grūtniecības laikā.

Sestkārt, TIE, KURI VĒLAS PABŪT VIENATNĒ AR SEVI, TIKT AR SEVI SKAIDRĪBĀ. Floutings, tā ir lieliska iespēja izbaudīt iekšējā un ārējā klusuma stāvokli. Brīdis, kad esi vienatnē pats ar sevi, daudz ko nozīmē. Ir iespēja daudz ko pārdomāt, pieņemt kādus patiešām svarīgus lēmumus, mierīgi aplūkojot tos no visām pusēm. Nav labākas vietas svarīgu lēmumu pieņemšanai par floutinga istabu. Ar to domātas arī par tās personīgās atklāsmes, vīzijas, idejas un atbildes uz būtiskākajiem dzīves un esības jautājumiem, kas piemeklē ikvienu jau pēc pirmajiem floutinga seansiem. Daži no izraisītajiem efektiem nezinātājam var izklausīties pilnīgi neticami, ja neņem vērā to, ka šie fakti ir dokumentēti zinātniskajos institūtos, kur cilvēki pēc regulāriem novērojumiem, pateicoties floutēšanas iedarbībai, ir piedzīvojuši patiešām brīnumainas pārmaiņas, enerģijas pieplūdumu, radošo un garīgo pacēlumu.

Nu un protams, JEBKĀDA VEIDA SMADZEŅU DARBĪBAS, APZIŅAS UN ZEMAPZIŅAS PĒTNIEKI. Piemēram, ezotēriķi, jogi un citi garīgās prakses attīstītāji un dažādu psihotehniku piekritēji. Piekļuve stāvoklim, kas atrodas uz miega un realitātes robežas – tā ir spēcīga lieta. Un floutinga istabā tas notiek pats no sevis. Nevajag nedz meditēt, nedz izpildīt sarežģītus jogas vingrinājumus, nedz skaitīt mantras, nedz darīt vēl kaut ko. Cilvēks apguļas,  atslābinās un skat – pēc apmēram 20 minūtēm ir „TUR”. Dziļi, dziļi, bet tajā pašā laikā – neieslīgstot miegā. Ko darīt šādā stāvoklī – tas jau ir cits jautājums. Vieni nodarbojas ar afirmācijām un cita veida pašprogrammēšanu, citi klausās meditāciju ierakstus vai vizualizē nākotni, daži cenšas sasniegt astrālo projekciju (dažkārt viņiem tas arī izdodas), bet daudziem tā ir iespēja vienkārši atpūsties un atrasties Tukšumā un Klusumā. Bet tie, kurus interesē kaut kas vairāk, protams, var eksperimentēt tik daudz, cik vien vēlas. Runā, ka „Avatara” kulta radītājs Harijs Palmers (Gary Palmer) apgaismojās pēc 8 nedēļu ilgas floutēšanas pa 8 stundu seansiem dienā. Tas nozīmē, ka šajā jomā vēl ir daudz kā neapgūta un īstie atklājumi ar floutinga palīdzību pasaulei vēl tikai priekšā.

CILVĒKI AR LIEKO SVARU. Jā, tik tiešām floutings palīdz arī cilvēkiem, kas vēlas atbrīvoties no liekā svara. Tam ir vairāki izskaidrojumi. Pirmkārt, cilvēki ēdot noņem stresu un sliktas domas, jo kā zināms no fizioloģijas, paēdot asinis no smadzenēm pārvietojas uz kuņģi, līdz ar to iestājas nedaudz miegains un melanholisks stāvoklis, kas ļauj aizmirst ikdienas rūpes. Tā kā floutings lieliski samazina stresu, zūd nepieciešamība pēc smadzeņu atslodzes caur pārtiku. Otrs būtisks faktors ir tāds, ka floutēšana strauji atjauno enerģētisko līmeni, līdz ar to zūd vajadzība uzņemt liekas kalorijas. Un vispār – floutējot vairumā gadījumu cilvēkam mainās dzīves prioritātes. Viņš paliek fiziski un sociāli aktīvs, bet tas jau pēc definīcijas vairo motivāciju būt „formā”. Papildus tam, floutings kā procedūra uzlabo vielmaiņu un paātrina ūdens izvadīšanos no organisma.

TIEM, KAS PAKĻAUTI DAŽĀDA VEIDA ATKARĪBĀM. Mūsdienu apstākļos, bieži mums nemanot, tiekam ievilkti dažāda veida atkarībās. Galvenokārt, lai atslēgtos no nepārtrauktās informācijas gūzmas, kas neizbēgami noved pie vēlmes no tā visa aizbēgt. Alkohols, nikotīns, vieglās narkotikas – tie ir tikai redzamākie no plašā atkarību klāsta. Mēs atļaujamies apgalvot, ka floutings spēj cilvēkam dot daudz spēcīgākas relaksēšanās sajūtu, un pats fantastiskākais – ar ilgstoši patīkamu pēcgaršu. Vienkārši sakot, floutings – tā ir bauda procesā un vēl lielāka bauda pēc procesa. Vai ir kas tamlīdzīgs pasaulē izgudrots? Mums par to nekas nav zināms.

Un visbeidzot – CILVĒKI, KURI NONĀKUŠI SAVAS DZĪVES KRUSTCELĒS UN ILGĀKU LAIKU IZKRITUŠI NO DZĪVES RITMA. Šeit var būt daudz iemeslu – gan dziļa personīga traģēdija (laulības šķiršana, tuva cilvēka zaudējums, finansiāls krahs, līdzšinējo ideālu sabrukums, smaga vilšanās tuvā cilvēkā), gan pēkšņs nelaimes gadījums (autokatastrofa, darba trauma), gan kāda dzīves posma noslēgums, kad viss agrākais piepeši zudis, bet jaunais vēl nav pienācis (skolas beigšana, bērnu pieaugšana un aiziešana savā dzīvē, pensija u.tml.) Ikvienam zināmas situācijas, kad cilvēks attiecīgajā brīdī šķietami nevar neko darīt – un arī neko nevajag darīt, ir vienkārši jānogaida. Tomēr – cilvēks nav tāda būtne, kas var nedarīt pilnīgi neko, un tad laiks tiek ar kaut ko aizpildīts – diemžēl, parasti haotiski un bezmērķīgi. Un tad, ticiet mums – floutings šādā reizē deviņos gadījumos no desmit būs pats labākais, kam Jūs varat pievērsties. TO NU MĒS JUMS VARAM APSOLĪT!